VINO
IN ECHIPA ASOCIATIEI HEAL

Vrei sa schimbi ceva in viata ta si a celorlalti? Te consideri un bun organizator si iti place sa lucrezi in echipa? Dacă raspunsul tau este da, atunci te asteptam in echipa noastra!

Voluntarii sunt esenta succesului.

Indiferent daca ai sau nu experienta in voluntariat sau in domeniul oncologiei, impreuna cu noi vei descoperi cat de mult bine poti face.

CE FEL DE VOLUNTARI CAUTAM?

• Responsabil PR și comunicare: promovarea activitatilor asociatiei pe canalele online, offline si mass-media
  • Asistent pentru promovarea srviciilor  in comunitate;
  • Responsabil strangere de fonduri: atragerea de fonduri de la companii
  • Monitorizarea prin telefon si acordarea de sprijin;
  • Distribuirea la domiciliu a diverselor forme de sprijin;
  • Web designer: responsabil website
  • Responsabil resurse umane: organizarea de traininguri si alte activitati de dezvoltare a echipei de voluntari
  • Asistent organizare evenimente: implicarea in planificarea si implementarea evenimentelor organizate in cadrul asociatiei

Ca voluntar te poti implica intr-o varietate de actiuni, conform aptitudinilor si preferintelor tale. Afla cum poti sa-ti folosesti mai bine cunostintele, experienta, ideile si entuziasmul.

Daca esti o persoana activa, deschisa, sociabila si vrei sa te implici cu daruire, alatura-te!

Daca doresti sa fii voluntar, trimite un mesaj la adresa secretariat@asociatiaheal.ro  cu subiectul  "Voluntar" , o scurta scrisoare de intentie precum si disponibilitatea ta de timp. Vom programa apoi  o intalnire pentru a ne cunoaste !